DPF Flushing Liquid läbipesuaine 5l+PRO-TEC DPF/Catalyst Cleaner puhastusaine 400ml

Tootekood: P6168+P2985
Kaubamärk: PRO-TEC
Tarneaeg: 1 tööpäev. Võru,Tartu ja Valgamaal võimalik sama päeva tarne.
Hind: 94,99 € 104,98 €
 Lisa korvi

Pesuaine

Kübemefiltri läbipesuaine lahustab ja eemaldab tahkete osakeste filtrist kogu tahma ja setted. Läbipesuaine ei ole agressiivne ning sobib ideaalselt kõigil alumiiniumist, magneesiumist, tsingist ja kaadmiumist detailidel kasutamiseks. Toodet saab suurepäraselt ka uusimatel tahkete osakeste filtritel rakendada.

1. Eemaldage tahkete osakeste filter ja sulgege filtri üks ava kleeplindiga.

2. Valage filtrisse läbipesuainet.

3. Laske tootel umbes 10 tundi mõjuda ja loksutage aeg-ajalt filtrit.

4. Pärast puhastamisprotsessi loputage filter puhta sooja veega põhjalikult ära.

5. Paigaldage tahkete osakeste filter oma kohale tagasi, lisage DPF Super Clean puhastusvedelikku ja tehke vähemalt 20-minutiline katsesõit. Kui mootori elektroonika ei alusta automaatselt regenereerimist, siis teostage sundpõletust diagnostikaseadme abiga.

 Sobib kõigile diiselkütuse tahkete osakeste filtritele.

Puhastusaine

Kasutuskohad: DPF Cleaner eemaldab saastunud osakeste poolt filtrile põhjustatud häired ja taastab filtri efektiivsuse. Peale kasutamist on filtri maht täielikult taastunud. DPF Cleaner´it võib kasutada ka lühikeste distantside sõitmisel tekkivate probleemide ennetamiseks.

Kasutamine: Eemalda temperatuuri- või rõhuandur. Aseta otsik avasse ning pihusta peenosakeste filtri suunas purk tühjaks. Teha regenereerimine käsitsi, testriga või proovisõidu abil. Peale regenereeringut nullige vigade mälu. Ühest purgist piisab ühele diisli peenosakeste filtrile.